Warsztaty, targi – i konkurs

warsztaty2

Dzień dobry, dzień dobry,

już za tydzień poznańskie targi Książka dla Dzieci i Młodzieży – to co widzicie powyżej, to moje przygotowania do warsztatów, które poprowadzę dla Was – moich świetnych i pełnych inwencji Czytelników. Jeszcze raz zapraszam na nie gorąco – będzie wesoło i kolorowo. NIEDZIELA, 22 MARCA, GODZ. 13.00-13.45, warsztat 3, stoisko nr 46.

A wcześniej, przed warsztatami – będę podpisywała swoje książki na stoisku wydawnictwa Akapit Press. Ta sama NIEDZIELA, 22 MARCA, GODZ. 12.00-13.00, (stoisko nr 9).

poznan-targi2015

Chcę też poinformować tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że wydawnictwo Akapit Press ogłosiło konkurs, w którym można wygrać moje książki, „Brata” i „Łowy”, z autografem. Szczegóły TUTAJ – do końca marca można spróbować szczęścia 😉

Pozdrawiam wszystkich ciepło i czekam na Was za tydzień! 🙂

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
Poznań

4 odpowiedzi

 1. Witam Pani Emilko!
  Jakie to zdjęcie jest twórcze i inspirujące do tworzenia. Kolory, radość, stół….i te regały z książkami w tle. Cudowna zachęta, dobry warsztat 🙂 . Owocnych spotkań na targach.
  Właśnie zamawiam cały komplet Pani książek dla chrześniaczki Alicji, na dziesiąte urodziny.
  Pozdrawiam.

  1. Pani Beato, bardzo mi miło, że moje książki mogą się stać urodzinowym prezentem! Dziękuję i mam nadzieję, że chrześniaczka będzie zadowolona 🙂
   Najlepsze życzenia dla Alicji, uściski dla Zuzi i Jasia!

   1. O, dziękuję. Życzenia i uściski przekażę z radością. Po pięknym, słonecznym dniu, jakie dzisiaj urocze wieczorne i nocne niebo. Myślę, że Pani już to zauważyła. A może jakieś nowe zdjęcie będzie? Dobrej, mrugającej gwiazdkami nocy życzę.

    1. Piękne wieczorne niebo wczoraj, piękne poranne dzisiaj – miłego dnia, wiosna już nie odpuści, to widać! Hurra!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *