8 odpowiedzi

 1. Droga Admineczko, Lublin wciąż czeka! Może wiosną, przy okazji promocji „Haczyka”? Zapraszamy serdecznie! A tymczasem zazdroszczę wszystkim mieszkańcom Łodzi! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej pracy (pisze się?pisze?).

  1. Dziękuję Ago, chętnie pojechałabym do Lublina – byłam tylko raz i to strasznie dawno temu. Na pewno wiele się zmieniło od tamtego czasu, chociaż dobrze zapamiętałam nostalgiczny urok tego miasta, niezmienny, mam nadzieję.
   „Haczyk” się pisze, a jakże, pisze się bardzo przyjemnie i już zdecydowanie bliżej jest końca niż początku 😉
   Pozdrawiam serdecznie!

 2. Dzień dobry!
  Ja mam pytanie:czy w „Haczyku” będą ilustracje?Oby,w Pani książkach zawsze są mistrzowskie i ujmujące!:)
  Pozdrawiam ciepło i życzę miłej pracy!

  1. Dzień dobry, Zuziu. Jakieś będą na pewno, ale jakie i ile, to się jeszcze zobaczy. Najpierw muszę sfinalizować tekst. Ale cieszę się bardzo, że zwykle ilustracje u mnie Ci się podobają 🙂

 3. W końcu udało mi się tutaj wrócić! A nie da się ukryć, że główną motywacją był fakt, że przeczytałam nabytego wczoraj „Srebrnego dzwoneczka” 🙂 Bardzo mi się spodobał i już sobie wyobrażam jak będę kiedyś czytać małym siostrzeniczkom (jak już się pojawią).
  I choć do Łodzi niestety nie pojadę, to mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś znów w Poznaniu 🙂
  Pozdrawiam serdecznie!

  1. Witaj, Charlotko! Dziękuję za miłe słowo o „Dzwoneczku” 🙂 W Poznaniu będzie okazja się spotkać, pewnie niejedna, więc do miłego zobaczenia 🙂 Pozdrawiam!

 4. Dzień dobry. Czy będzie Pani na targach książki we Wrocławiu w grudniu tegoż roku ? Szukam na stronach, ale słabo mi idzie. Bardzo proszę podać miejsce i czas, przybędę na pewno. Miłego dnia.

  1. Dzień dobry, będę we Wrocławiu! 6 grudnia, 12.00-13.00, stoisko Akapit Pressu. W najbliższym czasie jeszcze potwierdzę tę informację tutaj, na stronie. Cieszę się na spotkanie 🙂 Do zobaczenia, miłego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *