Jeszcze o radiu

Już pisałam, co się działo minionej niedzieli, kiedy to spotkaliśmy się w Radiu Emaus Pani Maria Łączkowska, słuchacze-dzieci, słuchacze-ich-rodzice i ja, ale chciałabym jeszcze wrócić do tego spotkania.

Jak niektórzy z Was już wiedzą, jednym z „bohaterów” Haczyka jest stary aparat (a właściwie dwa) na kliszę – i takim właśnie aparatem zrobione zostały poniższe zdjęcia w studio radiowym. Sami spójrzcie: fajne?

Przy okazji – naszej wspólnej książkowej audycji będzie można wysłuchać na antenie Radia Emaus już w ten piątek, 13 maja, o godzinie 18:10. Będzie ona dostępna również w internecie, o, TUTAJ.

A teraz – fotorelacja w stylu retro, sporządzona odkurzonym zenitem (takim samym, jak zenit Karola!) 😉

IMG_0017a

IMG_0019

IMG_0021

IMG_0028

IMG_0032

IMG_0035

IMG_0039a

PS

A dziś – piękne dwa spotkania w kwitnącym kasztanowcami (też pięknymi!!!) Kutnie. Dziękuję za nie miłym Paniom z biblioteki i Dzieciom wraz z Paniami Nauczycielkami 🙂

4 odpowiedzi

  1. No cisza tu taka, chyba wszyscy czytają! Pozdrowienia dla tych, którzy utknęli na dłużej, poszukując haczyka i ogromne podziękowania dla Autorki za stworzony, a może raczej komponowany, przez Nią świat z tego, co przecież czasem i my widzimy, ale nie zawsze umiemy opowiedzieć. i tak jest bardzo dobrze- jedni piszą i opowiadają, inni czytają i słuchają.

  2. Wysłuchałam audycji.
    Błogosławieństwo Internetu – można kogoś słuchać online, mimo, że dzielą setki czy tysiące kilometrów. Zwykły odbiornik nie każda stację łapie.
    Fajne te dzieciaczki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *