Premiera – i jubileusz!

Z okazji tego mojego pierwszego jubileuszu wymyśliłam coś specjalnego: wielki rajd dziesięciolecia, „W 10 DNI DOOKOŁA POLSKI”!
W ciągu 10 dni odwiedzę 10 miast i przeprowadzę 10 spotkań – i naprawdę objadę Polskę dookoła! 😀
Wydawnictwo Akapit Press zgodziło się wesprzeć mnie w tym przedsięwzięciu – będzie się więc dużo działo!
Ale to dopiero na przełomie maja i czerwca (szczegóły wkrótce!). Za to już teraz mogę Wam zaprezentować Wam jubileuszowe logo:
Żeby było zabawniej, w dzień po dziesiątej, jubileuszowej rocznicy wydania Srebrnego dzwoneczka, czyli 6 marca 2020, ma premierę moja nowa (dziesiąta!) książka, Przepowiednia.
Z okazji tej premiery zapraszam Was na Poznańskie Targi Książki:
Do zobaczenia, liczę na Was! 🙂

5 odpowiedzi

  1. Pani Emilko, to może w końcu uda się zawitać do południowego zakątka Polski, czyli Cieszyna (ewentualnie Dzięgielowa)?

    1. Pani Alicjo, dzień dobry! Plan rajdu nie zależy ode mnie, na trasie jest wytyczonych równo 10 postojów 😉 Obawiam się, że tym razem nie zdołam zahaczyć ani o Cieszyn, ani o Dzięgielów. Ale wszystko przed nami! Mam nadzieję, że się w końcu spotkamy 🙂

  2. Jaki ładny pomysł! Ciekawe, gdzie wypadną przystanki. Wszystkiego najlepszego z okazji dziesięciolecia. Niech kolejne dziesiątki obfitują w kolejne piękne książki. Jestem i będę wierną czytelniczką 🙂

    1. Dziękuję z całego serca! Pomysłów mam akurat na najbliższe dziesięć lat, tak szacuję 😉 Ale w każdej chwili mogą się zrodzić kolejne, oby ich nie zabrakło!

      Mapę przystanków opublikuję niebawem. Ja już wiem, gdzie wypadną, ale na razie nic jeszcze nie powiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *