Wakacje!!!

 

Wspaniałych wakacji!

Szerokiej drogi, bezpiecznych szlaków, szczelnych namiotów, zachwycających krajobrazów i pięknego słońca, jak najwięcej!

12 odpowiedzi

  1. O jaaa, Pani Emilio! Jakie piękne zdjęcie! Pani to jest naprawdę Nie dość, źe tak pięknie maluje Pani słowem, sama jest pełna uroku, głowę ma pełną pomysłów, a dykcję jak aktorka (podziwiałam w „Chrząszczu”), to jeszcze umie uchwycić tak niespotykane widoki! Ale co ja się dziwię właściwie? Jak ktoś jest wrażliwy to na wielu płaszczyznach, a jak do tego ma jeszcze talent i jest pracowity- nnno to mamy potem taką Emilkę Kiereś! Jak fajowo. Dziękujemy!

  2. Dziękuję jest ok! I proszę mi wierzyć, ograniczałam się, a chętnie rozwinęłabym skrzydłaProszę się nie krępować, nie taki był mój zamiar! Za źyczenia dziękuję, przyjmuję ochoczo i odwzajemniam się tym samym! Wielu pięknych dni krzepiących na duchu i ciele, takich po których chce się źyć!

  3. A! Zapomniałam spytać- ta plaźa to chyba nie nad Bałtykiem? Te kamienie na brzegu nie wyglądają swojsko…? Pozdrawiam!

  4. Aaa, to tym lepiej, tym lepiej! Znaczy się – mamy i piaseczek, i kamienie jak trzeba! Bo niektórzy to tylko kamienie… Polska jest piękna

    1. Też tak uważam! To znaczy: że Polska jest piękna. A jeszcze tyle ciekawych i ładnych miejsc do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *