Nominacja do „Książki roku 2021”

Serwis Granice.pl ogłosił właśnie plebiscyt Książka roku 2021. Wśród tytułów nominowanych w kategorii Dla dzieci, znalazło się także nowe wydanie Srebrnego dzwoneczka. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli uznacie, że zasługuje na Wasz głos. 🙂

Zresztą: zachęcam do udziału w plebiscycie bez względu na Wasze typy, bo dobrze jest promować dobre książki i czytelnictwo. A na dodatek głosując można podobno wygrać nawet 15 nowości wydawniczych… 😉 Skusicie się?

Link do głosowania TUTAJ.

6 odpowiedzi

 1. Pani Emilio,
  Głos oddałam, choć – wstyd się przyznać – nie znam Pani twórczości dla dzieci. Jednak od dwóch dziesięcioleci wczytuję się w książki pisane przez Pani Mamę, Małgorzatą Musierowicz. Dwa dni temu jednak skończyłam czytać drugą część „Na Jowisza!”, której jest Pani współtwórczynią…i tak – w dużym uproszczeniu – trafiłam na Pani stronę internetową.
  Prócz tego, że jestem wierną czytelniczką „Jeżycjady” i nie tylko, jestem również mamą dwojga małych dzieci, więc prawdopodobnie to czas najwyższy, by zaznajomić się z literaturą Pani autorstwa.
  Serdecznie pozdrawiam życząc wygranej w plebiscycie „Książki Roku 2021”!
  Ewa Gielniak

  1. Pani Ewo, dziękuję za głos, oddany poniekąd w ciemno 😉 Dziękuję też za miłe słowa i mam nadzieję, że moje książki spodobają się Pani dzieciom! Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *