Wakacje!

Drodzy Czytelnicy w każdym wieku, a także Rodzice, Dziadkowie i Nauczyciele Czytelników – oto i są, znów! Wakacje!

Życzę Wam wspaniałego wypoczynku po zasłużonych trudach, wielu ciekawych odkryć, wielu budujących spotkań, wielu chwil spędzonych razem z tymi, z którymi najbardziej chcecie przebywać. Niech na nic nie zabraknie Wam czasu!

„Człowiek wypoczywa naprawdę tylko w takim razie, jeśli się stapia z otoczeniem, a stopić się może jedynie wówczas, gdy jego dusza i dusza natury posiadają wspólną, odpowiadającą sobie organizację”

– pisał Henryk Sienkiewicz w Bez dogmatu. Cóż, trudno nie przyznać mu racji! Stapiajcie się więc z otoczeniem, i niechaj to będzie otoczenie jak najpiękniejsze – pod dowolnym względem. Oczywiście, będę się odzywać od czasu do czasu, z nadzieją, że i Wy będziecie tu niekiedy zaglądać, choć życzę Wam również odpoczynku od internetu i wszelakich mediów! (Aż mnie korci, żeby sparafrazować Sienkiewicza w tym duchu…)

A po wakacjach (łączących wytężoną pracę z odpoczynkiem) mam nadzieję wrócić do Was z nowinkami o książkach. Nowych, rzecz jasna.

Ściskam wszystkich mocno, pięknego lata!

4 odpowiedzi

  1. Wzajemnie życzymy całorodzinnie dobrych, spokojnych wakacji! Gdyby wakacyjne scieżki zawiodły nad morze – zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *