Recenzje

.

Kociołek opowieści to pięknie wydany, literacko oraz graficznie dopieszczony zbiór opowiadań, który mogę z całego serca każdemu polecić. To książka, która z pewnością nie pokryje się w Waszej biblioteczce kurzem.

– Żaklina Kańczucka, blog wrolimamy.pl

.

*

.

Jeśli uczyć dzieci czytać to tylko z takich książek, jeśli rozwijać w dzieciach wyobraźnię, to tylko takimi ilustracjami. Jeśli czytać z dziećmi i doskonale przy tym spędzać czas… to tylko z tą książką. Doskonała lektura dla dzieci rozpoczynających przygodę z „poważnym” czytaniem, a przy okazji nauka na temat gatunków literackich. (…) A przede wszystkim te historie tak zachwycają, że ma się ochotę zacząć pisać swoją własną książkę.

– blog „Szrabajki”

.

*

.

(…) ta publikacja jest czymś więcej niż tylko zbiorem ciekawych opowieści. Owszem, z młodszym dzieckiem możemy ją potraktować jako zwykłe bajki do czytania, ale starsza pociecha pozna dzięki nim gatunki takie jak: baśń, epos, opowiadanie, bajka, fantasy, reportaż czy kryminał. Każdy utwór zawarty w tej książce należy do innego z wymienionych gatunków. Ciekawy pomysł? Dla mnie bomba! 

– blog zaczytana.com.pl

.

.