LiterObrazki – zapraszam!

Mili Czytelnicy,

wakacje naprawdę czekają tuż za rogiem, ale zanim za ten róg zajrzycie, zachęcam Was – przyjedźcie za tydzień do Bydgoszczy!

literobrazki

W nadchodzący weekend, 12-14 czerwca, odbędzie się tam IV Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki, na który zostałam zaproszona. I ja Was serdecznie zapraszam na spotkanie autorskie, które poprowadzę właśnie w ramach festiwalu: sobota, 13 czerwca, godz. 12.30 – sala wykładowa Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. W. Bełzy w Bydgoszczy, Stary Rynek 24.

Zdecydowanie warto odwiedzić LiterObrazki; festiwalowi towarzyszy mnóstwo interesujących spotkań i warsztatów z Twórcami oraz rozmaite atrakcje. Będzie można też kupić książki. Przybywajcie!

*

Zgodnie z zapowiedzią wrzucam też kilka zdjęć ze spotkania z moimi Czytelnikami z Rawicza. Odbyło się ono w zacisznej i przytulnej filii dziecięcej Rawickiej Biblioteki Publicznej (z okna przyjemny widok na okazały neogotycki kościół i bujne drzewa) – dziękuję wszystkim przybyłym za czynny udział w spotkaniu! Szczególne podziękowania kieruję do Pań Bibliotekarek – za serdeczną atmosferę i pyszną herbatę, która postawiła mnie na nogi, i do Pana Jakuba – za dokumentację fotograficzną (i przesłanie mi jej w całości) 🙂

rawicz-a
rawicz-b
rawicz-c
rawicz-d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *