Dwa spotkania w księgarni „Z Bajki”

Zaczęła się wiosna a wraz z nią nowy sezon spotkań autorskich.

W ciągu ostatniego tygodnia dwukrotnie odwiedziłam księgarnię „Z Bajki” w Poznaniu – miejsce niezwykłe i prawdziwie czarodziejskie (kto był, ten wie, kto nie był – niech tam zajrzy koniecznie!).

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom tych spotkań – dla mnie były one wspaniałym dialogiem z Czytelnikami, zabawą (pierwsze) i polem do ciekawych rozmów związanych z książkami (drugie).

Ale po kolei.

Na sobotnim spotkaniu czytaliśmy „Srebrny dzwoneczek” – słońce za oknami grzało, drzewa i krzewy zaczynały zielenieć, więc bez trudu przenieśliśmy się do ogrodu razem z Marysią. Na dodatek – przywiozłam do domu piękny kosz pełen kwiatów i serc! 😀

IMG_2105

IMG_2114

IMG_2136

Z kolei dzisiaj – „Haczyk” miał swój debiut!

Książka jeszcze nie została oczywiście wydana, ale zawiozłam do księgarni roboczy wydruk okładki oraz wydruk gotowego składu (no, prawie gotowego, bo z ostatnimi autorskimi poprawkami nagryzmolonymi na marginesach), a następnie odczytałam Czytelnikom fragmenty trzech rozdziałów. Fragmenty te wzbudziły żywą dyskusję oraz zapoczątkowały niezwykle ciekawą rozmowę o książkach w ogóle.

Chcę podziękować wszystkim wspaniałym Dzieciakom, mądrym i wrażliwym, i ciekawym świata – wspaniale było spędzić z Wami to przedpołudnie! Dziękuję też Waszym Nauczycielom oraz Rodzicom, którzy przyprowadzili swoje Pociechy na Poranek Literacki w sobotę – a także Pani Krystynie z księgarni „Z Bajki” – za zaproszenie (i za zdjęcia!)!

IMG_2342

IMG_2344

IMG_2345

IMG_2372

IMG_2373

W planach mam kolejne spotkania – ale to po 6 maja. Już ze świeżutkim, pachnącym drukarnią „Haczykiem”! 😀

4 odpowiedzi

  1. Ale przemiła relacja ze spotkania! Widać, że bawiliście się świetnie, a i wiosnę już czuć w powietrzu (ta żółta bluzka!). Z niecierpliwością oczekujemy na „Haczyk”.
    Serdecznie pozdrawiamy!

    1. Dziękuję! A „Haczyk” już naprawdę coraz bliżej, bo się drukuje – sama się nie mogę doczekać 😉 Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *