11 odpowiedzi

  1. Powiedziałam dziś, Pani Emilko, moim uczennicom , że w sobotę na Targach będzie Pani podpisywać książki. Wzbudziło to entuzjazm kilku dziewcząt. Okazuje się, że moje licealistki znają i lubią Pani twórczość. I jak mądrze mówiły o jej walorach.

  2. Uczę w II LO im.S.Wyspiańskiego w Legnicy.Bardzo dobra szkoła.;) Do Wrocławia mamy całkiem niedaleko i czesto w nim bywamy.W czwartek wybieram się na Targi z moimi uczniami z klasy humanistycznej, a w sobotę mam nadzieję dotrzeć jeszcze drugi raz już sama,aby spokojnie pobuszowac po stoiskach.Mam nadzieję, że się spotkamy,bo bardzo chciałabym Panią poznać.Z książkami Pani autorstwa zetknęłam się całkiem niedawno,ale jestem pod ogromnym wrażeniem urody języka i świata, który Pani powołuje do istnienią za jego pomocą. I jeszcze za każdym razem przesłanie – ofiarowane czytelnikowi w sposób subtelny, nie nachalnie, ale na długo pozostające w pamięci. Miłego wieczoru i mam nadzieję -do zobaczenia. 😉

  3. Miło było Panią spotkać i zamienić kilka słów. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.I czekam na następne książki. Będę miała kiedyś co czytać wnukom.;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *