Wakacje!!!

Mili Czytelnicy,

nadszedł znów ten upragniony dzień!

Wszystkim Wam życzę pięknych, szczęśliwych i niezapomnianych wakacji!

Poznawania nowych miejsc i powrotów do miejsc dawno oswojonych; spotykania nowych przyjaciół i odnawiania starych przyjaźni; wspaniałych krajobrazów, wielu radosnych chwil, fascynujących lektur – i przede wszystkim odpoczynku, żeby nowych sił starczyło potem na długo!

Ściskam Was bardzo mocno i wracam już we wrześniu, a wraz ze mną – nowe książki 🙂

Trzymajcie się!

9 odpowiedzi

 1. Pięknych wspomnień:)! Zastanawiam się właśnie, co będziesz czytać na tej pięknej łące:) pozdrawiam serdecznie ze Śląska 🙂

  1. Dziękuję! Na łące nic czytać nie będę, bo pełno robactwa (tego na zdjęciu nie widać…) 😀 Ale mam całą półkę zaległości, obym zdążyła je wreszcie przeczytać, bo jednak nie tylko relaks, ale i praca czeka mnie tego lata!

 2. Wspaniałych wakacji, Emilko!
  Ach, lato, lato czeka…
  No i wszystkiego najmilszego w nadchodzącym dniu 🙂
  Wszystkiego najlepszego!
  BiAS

 3. Droga Pani Emilio,
  chciałam zostawić słówko na stronie z podziękowaniem za Pani cudowne książki. Przeczytałam „Srebrny dzwoneczek”, „Haczyk”, „Kwadrans” oraz „Łowy”. Jestem zachwycona Pani twórczością, to wspaniała przygoda przeczytać cudowne historie, które Pani stworzyła. A i łza wzruszenia potrafi zakręcić się w oku podczas czytania. Teraz moja 9-letnia córeczka będzie czytać Pani książki. Życzę Pani wszystkiego co najlepsze i kolejnych cudownych książek :))Dziękuję raz jeszcze!
  Paulina

  1. Pani Paulino, bardzo, bardzo dziękuję! Z wielką radością przeczytałam Pani słowa – dodały mi natychmiastowo energii do dalszej pracy 🙂 Mam nadzieję, że córeczce książki też się spodobają 🙂 Serdecznie pozdrawiam i życzę pięknej końcówki wakacji, uściski dla córki! Wszystkiego dobrego!

   1. Dziękuję Pani Emilio, przekażę córci i już zastanawiam się, którą z Pani książek chwycić teraz i zdążyć przeczytać jeszcze przed końcem wakacji :). Serdeczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *