Premiera – i jubileusz!

Z okazji tego mojego pierwszego jubileuszu wymyśliłam coś specjalnego: wielki rajd dziesięciolecia, „W 10 DNI DOOKOŁA POLSKI”!
W ciągu 10 dni odwiedzę 10 miast i przeprowadzę 10 spotkań – i naprawdę objadę Polskę dookoła! 😀
Wydawnictwo Akapit Press zgodziło się wesprzeć mnie w tym przedsięwzięciu – będzie się więc dużo działo!
Ale to dopiero na przełomie maja i czerwca (szczegóły wkrótce!). Za to już teraz mogę Wam zaprezentować Wam jubileuszowe logo:
Żeby było zabawniej, w dzień po dziesiątej, jubileuszowej rocznicy wydania Srebrnego dzwoneczka, czyli 6 marca 2020, ma premierę moja nowa (dziesiąta!) książka, Przepowiednia.
Z okazji tej premiery zapraszam Was na Poznańskie Targi Książki:
Do zobaczenia, liczę na Was! 🙂

5 odpowiedzi

  1. Pani Emilko, to może w końcu uda się zawitać do południowego zakątka Polski, czyli Cieszyna (ewentualnie Dzięgielowa)?

    1. Pani Alicjo, dzień dobry! Plan rajdu nie zależy ode mnie, na trasie jest wytyczonych równo 10 postojów 😉 Obawiam się, że tym razem nie zdołam zahaczyć ani o Cieszyn, ani o Dzięgielów. Ale wszystko przed nami! Mam nadzieję, że się w końcu spotkamy 🙂

  2. Jaki ładny pomysł! Ciekawe, gdzie wypadną przystanki. Wszystkiego najlepszego z okazji dziesięciolecia. Niech kolejne dziesiątki obfitują w kolejne piękne książki. Jestem i będę wierną czytelniczką 🙂

    1. Dziękuję z całego serca! Pomysłów mam akurat na najbliższe dziesięć lat, tak szacuję 😉 Ale w każdej chwili mogą się zrodzić kolejne, oby ich nie zabrakło!

      Mapę przystanków opublikuję niebawem. Ja już wiem, gdzie wypadną, ale na razie nic jeszcze nie powiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *