Zapowiedź!

.

Oto Stasiek, który w poprzedniej części tej serii był jeszcze uroczym, choć niezwykle żywiołowym bobaskiem.

„Jest największym urwisem z całej trójki” – mówiła o nim mama w Miedzianym Listku. – „Strach pomyśleć, co z niego wyrośnie!”

Co z niego wyrosło? I czy bardzo narozrabiał tym razem? Tego dowiecie się już całkiem niedługo: premiera Cynowego rycerzyka 18 maja! Wydawnictwo HarperKids.

14 odpowiedzi

 1. Cieszę się! Bardzo potrzebna dobra wiadomość; nie wiem z czego to wynika, że wszelkie media info zapodają wyłącznie złe wiadomości. I to z przytupem.
  Ściskam

  1. A ja się cieszę, że mogę nieco rozpogodzić bieżącą rzeczywistość 😉 Mam podobne spostrzeżenia do co mediów, dlatego też staram się ich unikać – na tyle, na ile to możliwe. Co nie znaczy, że złe wiadomości do mnie nie docierają, niestety – ale przynajmniej w mniejszym stężeniu. Serdeczności!

 2. Skoro zaczął się już luty, to maj tuż, tuż, prawda?😉
  Jestem niezmiernie ciekawa, co też ze Stasia wyrosło…

 3. Jeszcze troszkę, i zacznę zapoznawać moją Córeczkę także i z Pani twórczością 🙂 wiem, że to zaprocentuje, bo w książkach Pani i Pani Mamy jest tyle mądrości, dobra i piękna, przy jednoczesnej „normalności” życia! Obecnie z zapałem zaczytujemy się w baśniach, a Mała zadaje tyle pytań… I wcale nie są one łatwe 😉 bo pytanie o zło tkwiące w bohaterze czy istotę „dobrego serca” u 4,5- latki wydaje się świadczyć o sporej dojrzałości 😉 ostatnio pół godziny spędziłyśmy na rozmowie o „Ani z Zielonego Wzgórza” – bo przypomniała sobie, jak kiedyś oglądała w niej obrazki 🙂

  1. Dziękuję za te miłe słowa i za zaufanie. 4,5 lat to wspaniały wiek! A córeczka rzeczywiście zadaje zaskakująco dojrzałe pytania. Nic dziwnego, skoro mama dużo jej czyta! Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu cudownych wspólnych chwil nad książkami. To tak szybko mija! Zaraz córka zacznie czytać sama 😉 Chociaż i wtedy jest pięknie – kiedy można sobie na przykład nawzajem polecać lektury, a potem o nich rozmawiać (w swoim czasie ja dzięki temu przeczytałam w końcu „Władcę pierścieni”). 😉 Wszystkiego dobrego!

 4. Pani Emilko, ale super wieści. Córeczka ogromnie się cieszy z kolejnej Pani książki, ja z resztą też. Maj już niedługo. Pozdrawiamy serdecznie.

 5. Dzień dobry. Cieszę się na nową książkę, okładka bardzo zachęcająca. Chciałam zapytać czy na tegorocznych Targach Książki , które już za chwileczkę, przewidziane jest spotkanie z Panią? Ściskam ciepło.

  1. Jesienna Ado, dzień dobry! Niestety, na targach tym razem mnie nie będzie. Ale na pewno uda się nam zobaczyć innym razem 🙂 Serdeczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *