Nowe Książki – wywiad

W styczniu i lutym rozmawialiśmy, pan Tomasz Kłusek i ja, o literaturze dla dzieci, o pisaniu, czytaniu, tworzeniu, źródłach, tym, co było i tym, co będzie.

Końcowy efekt tej długiej rozmowy – w najnowszym, majowym numerze miesięcznika Nowe Książki.

Zapraszam wszystkich do lektury, a panu Tomaszowi dziękuję za tę inspirującą i skłaniającą do introspekcji konwersację. 🙂

Zdjęcie na okładce: Krzysztof Dubiel

5 odpowiedzi

  1. Ja również serdecznie gratuluję! Przeczytałam dostępny w internecie fragment wywiadu i chętnie przeczytalabym całość, w wersji papierowej:) cieszy mnie fakt, że wciąż są w Polsce dobrzy pisarze. Tacy godni zaufania. W sposób szczególny dotyczy to tak zwanej literatury dziecięcej, na której spoczywa – a w moim odczuciu przynajmniej powinna – wielka odpowiedzialność. Bardzo się cieszę, że Pani i Pani Mama piszą. 🙂 Tworzycie Panie obie piękny świat, oparty na dobru i mądrości, i udowadniacie, że tymi wartościami można i trzeba żyć także i w realnym świecie. Dziękuję:)

    1. Z całego serca dziękuję za Pani słowa, bardzo dla mnie ważne. Dziękuję za zaufanie – zawsze się starałam i stale się staram na nie zapracować i go nie zawodzić. W pełni się zgadzam w kwestii odpowiedzialności (o tym też zresztą mówię w wywiadzie). Dziękuję za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że warto (a może i trzeba) pisać. Nie zawsze wydaje się to oczywiste 🙂 Pozdrawiam serdecznie i z wdzięcznością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *