„Szkatułka” w plebiscycie

Mili Czytelnicy!

Być może nie wiecie, że 15.01 rozpoczął się plebiscyt „Książki roku 2025” organizowany przez serwis granice.pl. Biorą w nim udział książki nagrodzone przez internautów i jurorów w zeszłorocznych sezonowych edycjach plebiscytów „Najlepsza książka na wiosnę/lato/jesień/zimę”. W sumie jest to prawie sto tytułów!

Jednym z nich jest moja Szkatułka. Muzyka spoza czasu, która w ubiegłym roku zdobyła nagrodę internautów jako „Najlepsza książka na lato”. Czy okaże się także „Książką roku”? Pożyjemy, zobaczymy!

Niezależnie od Waszych wyborów i decyzji zapraszam Was jak zawsze do udziału w plebiscycie – niech świat literatury żyje i niech się w nim dużo dzieje. A przecież bez czytelników wszystko to nie miałoby najmniejszego sensu. 🙂

Dodam jeszcze, że każdy, kto odda głos, może wygrać zestaw książek!

Link do głosowania znajdziecie TUTAJ.

A jeśli ktoś zdecyduje się postawić na Szkatułkę – z góry wielkie dzięki!

4 odpowiedzi

  1. Zagłosowałam! „Szkatułce” się należy !
    Pozdrawiam najserdeczniej i bardzo proszę przekazać Mamie, że „Rok ogrodnika” jest przepięknie przetłumaczony i bardzo zań dziękuję.
    Trzymajmy się, nie dajmy się! Byle do wiosny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *