Recenzje

.

Po raz kolejny Emilia Kiereś ujęła mnie swoją wrażliwością i talentem do opowiadania historii. I znów dziecięce problemy, tak zwyczajne przecież, zostały przedstawione w ciepły i subtelny sposób. Dlatego tak bardzo lubię książki pani Kiereś. Ich lektura pomaga zdjąć ciężar z dziecięcych serduszek, dodaje otuchy, a także tchnie nadzieją i optymizmem, a dorosłym pomaga zrozumieć dziecięce emocje, uwrażliwia na problemy najmłodszych i nie pozwala bagatelizować dziecięcych lęków.

– blog Zaczytana Mama, czyli ex libris Marty

.

*

.

Emilia Kiereś posiada niespotykany dar pełnego zrozumienia dziecięcych emocji i opisania ich dokładnie takimi, jakie są dla dzieci. Jej słowa docierają zarówno do młodszych, jak i do dużo starszych czytelników.

– blog BookBooshka

.

*

.

Delikatność, wrażliwość, mądrość, ciepło – to cechy, które pozwoliły autorce stworzyć książkę niosącą otuchę i uśmiech. I to nie tylko najmłodszym.

– Karolina Mucha, Biblioteka Inspiracji

.

*

.

Miedziany Listek jest piękny. Błyszczy urodą wypowiedzianych słów, ujmuje ich skromnością i szczerością. NIGDY wcześniej nie słyszałam, aby ktoś w tak taktowny i prosty sposób potrafił wytłumaczyć tak skomplikowany i wielowarstwowy problem.

– blog Pod Małym Aniołem

.