Wakacje!

Wszyscy mili Czytelnicy, a zwłaszcza ci, którzy dziś odebrali świadectwa i wreszcie mogą się cieszyć upragnioną wolnością:

oby tegoroczne wakacje dostarczyły Wam jak najwięcej pięknych wędrówek, rajdów, spływów i biwaków, kąpieli słono- i słodkowodnych, słońca, księżyca i gwiazd sierpniowych, ognisk, spotkań z przyjaciółmi, nowych przyjaciół, nowych ścieżek – oraz samych dobrych przygód albo takich, które potem opowiada się ze śmiechem, choć w danej chwili wcale nie wydają się zabawne 😉

Wypoczywajcie ile wlezie, łapcie słońce, nabierajcie sił i cieszcie się życiem.

Do zobaczenia!

13 odpowiedzi

 1. Dzień dobry!
  Bardzo dziękuję za życzenia i Pani życzę tego również. Aby to były piękne wakacje, z dala od tego co nas tak „dusi” w roku szkolnym.
  A dziś Noc Świętojańska… Oby tylko przestało padać.
  Do zobaczenia!

  1. Dziękuję Zuziu! Pięknych wakacji raz jeszcze! Noc Świętojańska – przynajmniej w Wielkopolsce – zapowiada się niestety dość deszczowa, ale zobaczymy, kto wie… 😉

 2. Emilko – Adminko! Bardzo dziękuję za życzenia wakacyjne i życzę Pani tego samego. I jeszcze miłego pisania oraz tłumaczenia następnych powieści, ale przede wszystkim przygód i dużo energii.

 3. Piękne życzenia! Choć od jakiegoś czasu nie należę do grona osób odbierających świadectwo 😉 a urlop trwa zdecydowanie krócej niż wakacje – pozwolę sobie z Pani życzeń wybrać: „słońca, księżyca i gwiazd sierpniowych, ognisk, spotkań z przyjaciółmi”- bo mam nadzieję, że tego lata nie zabraknie mi tego. Tego samego życzę Pani i najbliższym! 🙂

  1. Dziękuję bardzo, też mam nadzieję na podobne przyjemności tego lata… 😀 Zwłaszcza tych ognisk pod gwiazdami mi ostatnio brakuje!

   1. U nas wczoraj takie było. Niezapomniane i bardzo szczęśliwe! Życzę Pani wiele tak wspaniałych jak nasze wczorajsze. (Tylko gwiazdy się schowały za chmurami.)

    1. O, jak Wam dobrze! Pierwsze wakacyjne ognisko – to jest to, nawet jeśli gwiazdy nie dopisały 😉 Dziękuję za miłe życzenia i przesyłam uściski!

 4. Emilko, wszystkiego najmilszego w dniu imienin!
  Wraz z najlepszymi życzeniami ślemy kaskady różowych róż (tak cudnie u nas kwitną).
  Samuele
  Wspaniałej pogody na wakacyjnych szlakach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *