16 odpowiedzi

 1. Jakie cudowne anioły z girlandami dla małego Jezusa! Pięknych Świąt, Emilko. Dziękuję za wspaniały list i za życzenia. Odezwę się niebawem☺

 2. Wszystkiego co Dobre, Ważne i Piękne na ten bożonarodzeniowy czas. Oby Dziecina z Betlejem znalazła dom w naszych sercach.

 3. Radosnych, cudownych Świąt Bożego Narodzenia.

  Tak się zasugerowałam „Złotą gwiazdką”, że też upiekłam pierniczki-jajka. 🙂

 4. Błogosławionych, pełnych radości, dobroci i miłości Świąt Bożego Narodzenia dla całej Rodziny. Dziękuję za wspaniałe książki i miłe spotkanie we Wrocławiu.

 5. Na te wyjątkowe Święta wyjątkowe życzenia dla wyjątkowej osoby Niech cała ta komercyjna oprawa nie przysłoni nam Tego, który dla nas się narodził – małego, Wielkiego Króla. Błogosławionych Świąt dla Pani i całej rodziny.

 6. Dziękuję za piękne „Ballady i romanse”! Niezwykle ciekawie przybliża Pani młodemu czytelnikowi Mickiewicza. Wspaniały pomysł! Czy będą inne takie książki?

  1. Dziękuję i cieszę się! Podobnych książek nie planuję, „Ballady…” będą jedyne Chociaż nie mówię”nigdy”

 7. Dobry wieczór
  Miałam napisać jakieś ładne życzenia z okazji Świąt, ale jakoś nie miałam żadnego kreatywnego pomysłu i strasznie z tym zwlekałam, aż w końcu się nie udało. W takim razie proszę przyjąć najszczersze życzenia noworoczne. (Przynajmniej te są na czas.)

  Mama czyta siostrze „Złotą gwiazdkę” i bardzo im się podoba. Czasem tez słucham razem z nimi, tylko muszę się powstrzymywać od mówienia czegokolwiek, bo siostra próbuje ode mnie wyciągnąć informację, czy Antek dowie się kim jest Czerwona Czapeczka. Jednak milczę jak głaz i nic jej nie zdradzam.

  Jeszcze raz wszystkiego dobrego.
  Miłego roku 🙂

  1. Dobry wieczór i dziękuję za życzenia!
   Pięknego, dobrego roku życzę Ci, Kasztanowłosa! I Twoim Bliskim również 🙂
   Cieszę się, że „Złota gwiazdka” w czytaniu – cha, cha, musisz być twarda i nie pisnąć ani słówka! 😉
   Serdeczne pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *