Boże Narodzenie

Czytelnicy, Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi, i Przypadkowi Przechodnie – do Bożego Narodzenia został już tylko tydzień!

Choinka czeka na tarasie, buraki się kiszą, pierniczki czekają na polukrowanie. A ja właśnie zamierzam się wziąć za solidne przygotowania na wszystkich frontach, i dlatego już dziś składam Wam życzenia: dobrych, jak najlepszych Świąt. Żebyśmy nie przeoczyli tego, co w nich najważniejsze!

8 odpowiedzi

 1. Droga Pani Emilio,
  W tym roku nie udało mi się zdążyć z życzeniami. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone, tym bardziej, że teraz chciałabym przekazać jak najcieplejsze myśli. A poza tym, myślałam też o Pani przy wigilijnym stole, a później jeszcze intensywniej, gdyż dostałam „Miedziany listek”! Muszę tylko dokończyć inną książkę i od razu rzucam się do czytania (czytanie kilku książek na raz jest nie dla mnie – za bardzo wczuwam się w akcję i potem mi się nakładają światy).
  Tak więc jeszcze raz życzę miłego czasu poświątecznego. 😉

  1. Dziękuję bardzo za te dobre myśli, które biegły od Ciebie w moją stronę! Mam nadzieję, że Twoje Święta były i są piękne i rozśpiewane 🙂 Miło mi, że „Listek” trafił pod Twoją choinkę!
   Życzę dobrego wypoczynku od szkoły i wspaniałych chwil z rodziną 🙂
   Serdeczności!

 2. Poświąteczne dzień dobry!
  Chciałam się pochwalić, że znalazłam pod choinką „Ballady i romanse” z pani komentarzem. Bardzo mnie to ucieszyło.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *